AA

– Å treffes ansikt til ansikt er en motivasjon

 • Elin Josefin Bergqvist fra IKEA Sørlandet og Ole Iacob Norman fra Berg Hansen midt i en avstandsprat.
 • 3
  Elin Josefin Bergqvist fra IKEA Sørlandet.
 • 4
  Ole Iacob Norman fra Berg Hansen
 • 6
  Kjetil Hansen fra Seafront Logistics
 • 7
  Alf-Helge Holtskog fra Kaspar Strømme forteller om deres sosiale bedriftsansvar.
 • 5
  Lene Klingenberg fra NorgesEnergi.

DEL

TWITTER
FACEBOOK
LINKEDIN

9. februar var et knippe medlemsbedrifter samlet på Teateret for årets første B2B-frokost, hvor alle fikk presentere seg for hverandre.

Næringslivsfrokosten ble gjennomført med tolv påmeldte medlemsbedrifter fra Næringsforeningen. Alle deltakerne fikk holde en tre-minutters presentasjon av bedriften, og tanken bak B2B-møteserien “Næringslivsfrokost” er å bidra til at bedriftene treffer hverandre, utvikler relasjoner og finner ut av hvilke muligheter som finnes.

Alice Løland Collins deltok på vegne av DNB.

– Vi har vært nede i dalen så lenge, og pratet med kunder på Teams. Bare det å komme hit og få snakke med andre ansikt til ansikt er en motivasjon. En kjenner at det er lenge siden sist. Jeg tror vi mennesker trenger å treffes og ha litt samhandling.

Hun er positiv til at Næringsforeningen arrangerer enkelte fysiske møter i en tid hvor mye foregår digitalt.

– Dette arrangementet oppleves absolutt trygt. Det var ikke for mange deltakere, og det var god avstand. Jeg skulle bare ønske at det var enda flere som kunne ha vært her. Dette er jo en møteserie, og jeg tenker “kjør på” på de kommende arrangementene, sier hun.

For Næringsforeningen er det viktig at de arrangementene som avholdes fysisk er trygge, og innenfor de retningslinjene som til enhver tid er gjeldende. Smittevern står sentralt.

– Jeg er veldig fornøyd med at vi, tross den pågående koronapandemien, kan skape verdi for våre medlemmer. Det er viktig for medlemmene å kunne vise seg frem, og derfor strekker vi oss langt for å kunne gjennomføre, selvfølgelig med godt smittevern, forteller Odd-Arild Skonhoft, salgs- og markedsleder hos Næringsforeningen.

Neste Næringslivsfrokost avholdes 4. mai 2021. Vil du være med? Meld deg på ved å klikke her.

DEL

TWITTER
FACEBOOK
LINKEDIN
9. februar var et knippe medlemsbedrifter samlet på Teateret for årets første B2B-frokost, hvor alle fikk presentere seg for hverandre.

Næringslivsfrokosten ble gjennomført med tolv påmeldte medlemsbedrifter fra Næringsforeningen. Alle deltakerne fikk holde en tre-minutters presentasjon av bedriften, og tanken bak B2B-møteserien “Næringslivsfrokost” er å bidra til at bedriftene treffer hverandre, utvikler relasjoner og finner ut av hvilke muligheter som finnes.

Alice Løland Collins deltok på vegne av DNB.

– Vi har vært nede i dalen så lenge, og pratet med kunder på Teams. Bare det å komme hit og få snakke med andre ansikt til ansikt er en motivasjon. En kjenner at det er lenge siden sist. Jeg tror vi mennesker trenger å treffes og ha litt samhandling.

Hun er positiv til at Næringsforeningen arrangerer enkelte fysiske møter i en tid hvor mye foregår digitalt.

– Dette arrangementet oppleves absolutt trygt. Det var ikke for mange deltakere, og det var god avstand. Jeg skulle bare ønske at det var enda flere som kunne ha vært her. Dette er jo en møteserie, og jeg tenker “kjør på” på de kommende arrangementene, sier hun.

For Næringsforeningen er det viktig at de arrangementene som avholdes fysisk er trygge, og innenfor de retningslinjene som til enhver tid er gjeldende. Smittevern står sentralt.

– Jeg er veldig fornøyd med at vi, tross den pågående koronapandemien, kan skape verdi for våre medlemmer. Det er viktig for medlemmene å kunne vise seg frem, og derfor strekker vi oss langt for å kunne gjennomføre, selvfølgelig med godt smittevern, forteller Odd-Arild Skonhoft, salgs- og markedsleder hos Næringsforeningen.

Neste Næringslivsfrokost avholdes 4. mai 2021. Vil du være med? Meld deg på ved å klikke her.

Tagger:, , ,

Våre hovedsamarbeidspartnere

Vil du motta nyhetsbrev og invitasjoner?

Fyll ut skjemaet nedenfor