AA

Ansetter prosjektutvikler i OBOS Block Watne

DEL

TWITTER
FACEBOOK
LINKEDIN

Simen Meiholt (33) startet 1. oktober i en nyopprettet stilling som prosjektutvikler i OBOS Block Watne i Agder.

Meiholt er utdannet eiendomsmegler og har en master innen eiendomsutvikling og forvaltning. Han har de siste tre årene jobbet som eiendomsutvikler i Kristiansand kommune og tidligere som prosjektmegler i DNB, samt OBOS Forvaltning i Bergen.

Den nyansatte prosjektutvikleren skal ha ansvar for OBOS-prosjektenes tidlige fase som innebærer akkvisisjon og regulering, samt det å være med på å videreutvikle OBOS Block Watne som en attraktiv utbygger i Agder.

– OBOS Block Watne er OBOS sin trehusbygger. I Agder har vi ambisjoner om å vokse oss gradvis større, utvikle og bygge gode fremtidsrettede boligområder, herunder å oppfylle boligdrømmer, sier Lise Kjelle, regionsjef i OBOS Block Watne Agder.

Hun legger til:

– Simen vil ha en klar nøkkelrolle i dette, og vi er glade for å få hans kompetanse inn i laget vårt.

DEL

TWITTER
FACEBOOK
LINKEDIN
Simen Meiholt (33) startet 1. oktober i en nyopprettet stilling som prosjektutvikler i OBOS Block Watne i Agder.

Meiholt er utdannet eiendomsmegler og har en master innen eiendomsutvikling og forvaltning. Han har de siste tre årene jobbet som eiendomsutvikler i Kristiansand kommune og tidligere som prosjektmegler i DNB, samt OBOS Forvaltning i Bergen.

Den nyansatte prosjektutvikleren skal ha ansvar for OBOS-prosjektenes tidlige fase som innebærer akkvisisjon og regulering, samt det å være med på å videreutvikle OBOS Block Watne som en attraktiv utbygger i Agder.

– OBOS Block Watne er OBOS sin trehusbygger. I Agder har vi ambisjoner om å vokse oss gradvis større, utvikle og bygge gode fremtidsrettede boligområder, herunder å oppfylle boligdrømmer, sier Lise Kjelle, regionsjef i OBOS Block Watne Agder.

Hun legger til:

– Simen vil ha en klar nøkkelrolle i dette, og vi er glade for å få hans kompetanse inn i laget vårt.

Tagger:, ,

Våre hovedsamarbeidspartnere

Vil du motta nyhetsbrev og invitasjoner?

Fyll ut skjemaet nedenfor