AA

Best Event blir ny hovedsamarbeidspartner

  • Fra venstre: Salgs- og markedsleder i Næringsforeningen Odd-Arild Skonhoft, salgssjef i Best Event Eivind Lund, administrerende direktør i Næringsforeningen Trond M. Backer og prosjektleder i Best Event, Alex Nyhus.

DEL

TWITTER
FACEBOOK
LINKEDIN

Sørlandets største eventbyrå har signert en samarbeidsavtale med Næringsforeningen for de neste to årene.

– Vi mener at Næringsforeningen er et solid og godt utstillingsvindu for oss og har stor tro på at vi vil kunne trekke mange gode synergier ut fra et slikt samarbeid, sier salgssjef i Best Event, Eivind Lund.

– Best Event ønsker til enhver tid å involvere seg i de alle beste nettverkene på Sørlandet eller markedene vi jobber i. Næringsforeningen er landsdelens største næringslivsnettverk med over 1000 medlemsbedrifter. Det er en utrolig spennende organisasjon med et fantastisk nettverk, kompetanse og ikke minst utrolig mange dyktige mennesker, fortsetter Lund.

Salgs- og markedsleder i Næringsforeningen, og partneransvarlig, Odd-Arild Skonhoft, er fornøyd med det nye tilskuddet til partnergruppa.

– Best Event er et innovativt og fremoverlent selskap. De ser muligheter, og vil tilføre Næringsforeningen mye både på arrangementsiden og i utviklingen av våre tjenester mot næringslivet. Best Event har vært leverandør til den årlige hagefesten i flere år, og med denne avtalen sikrer vi kvalitet i leveransen også de kommende årene.

Lund trekker frem at de også er svært fornøyd med å inngå et samarbeid med Næringsforeningen:

– At en så solid aktør som dem vil inngå et slikt samarbeid, validerer den kvalitet Best Event står for og leverer. Vi ønsker å være en samarbeidspartner og aktør som tilfører ny aktivitet og sammen med Næringsforeningen skaper nye møteplasser, som tiltrekker besøk både nasjonalt og internasjonalt.

Da vi spør Lund om hvordan medlemmene vil merke at Best Event er blitt partner, svarer han:

– Best Event vil være en aktiv og synlig partner og gleder oss stort til å skape mange nye, gode øyeblikk og muligheter for foreningens medlemmer fremover.

Han avslutter:

– Vi ønsker å trekke gode synergier ut av samarbeidet slik vi gjør med alle våre partnerskap. Naturlig vil vi at det skal skape ny trafikk til Best Event og gleder oss til å ta fatt på disse mulighetene i Næringsforeningen.

Annonse
Annonse
Annonse
Annonse

DEL

TWITTER
FACEBOOK
LINKEDIN
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Sørlandets største eventbyrå har signert en samarbeidsavtale med Næringsforeningen for de neste to årene.

– Vi mener at Næringsforeningen er et solid og godt utstillingsvindu for oss og har stor tro på at vi vil kunne trekke mange gode synergier ut fra et slikt samarbeid, sier salgssjef i Best Event, Eivind Lund.

– Best Event ønsker til enhver tid å involvere seg i de alle beste nettverkene på Sørlandet eller markedene vi jobber i. Næringsforeningen er landsdelens største næringslivsnettverk med over 1000 medlemsbedrifter. Det er en utrolig spennende organisasjon med et fantastisk nettverk, kompetanse og ikke minst utrolig mange dyktige mennesker, fortsetter Lund.

Salgs- og markedsleder i Næringsforeningen, og partneransvarlig, Odd-Arild Skonhoft, er fornøyd med det nye tilskuddet til partnergruppa.

– Best Event er et innovativt og fremoverlent selskap. De ser muligheter, og vil tilføre Næringsforeningen mye både på arrangementsiden og i utviklingen av våre tjenester mot næringslivet. Best Event har vært leverandør til den årlige hagefesten i flere år, og med denne avtalen sikrer vi kvalitet i leveransen også de kommende årene.

Lund trekker frem at de også er svært fornøyd med å inngå et samarbeid med Næringsforeningen:

– At en så solid aktør som dem vil inngå et slikt samarbeid, validerer den kvalitet Best Event står for og leverer. Vi ønsker å være en samarbeidspartner og aktør som tilfører ny aktivitet og sammen med Næringsforeningen skaper nye møteplasser, som tiltrekker besøk både nasjonalt og internasjonalt.

Da vi spør Lund om hvordan medlemmene vil merke at Best Event er blitt partner, svarer han:

– Best Event vil være en aktiv og synlig partner og gleder oss stort til å skape mange nye, gode øyeblikk og muligheter for foreningens medlemmer fremover.

Han avslutter:

– Vi ønsker å trekke gode synergier ut av samarbeidet slik vi gjør med alle våre partnerskap. Naturlig vil vi at det skal skape ny trafikk til Best Event og gleder oss til å ta fatt på disse mulighetene i Næringsforeningen.

Tagger:, ,

Våre hovedsamarbeidspartnere

Vil du motta nyhetsbrev og invitasjoner?

Fyll ut skjemaet nedenfor