AA

Entelios fortsetter som hovedsamarbeidspartner

  • CEO for Entelios Nordic, Atle Knudsen flankert av leder for SMB i Entelios, Rolv Arne Haugen og salgs- og markedsleder Odd-Arild Skonhoft i Næringforeningen.

DEL

TWITTER
FACEBOOK
LINKEDIN

Entelios har signert en avtale om å fortsette samarbeidet med Næringsforeningen i to nye år.

– Vi opplever Næringsforeningen som en sentral aktør i arbeidet med å legge til rette for og utvikle næringslivet i regionen. Vi ønsker å forlenge samarbeidet for å fortsette å vise næringslivet i regionen veien videre inn i morgendagens energiløsninger, med fokus på energieffektivisering og forbrukerfleksibilitet. Initiativet og engasjementet knyttet til det grønne skiftet er også viktig, sier Atle Knudsen, CEO for Entelios Nordic.

For dem er nettverk avgjørende.

– Næringsforeningen representerer et stort nettverk , som gir oss en enestående mulighet til å møte andre lokale bedrifter, potensielle samarbeidspartnere og kunder. Vi får muligheten til å vise vår relevans for næringslivet i regionen, og ønsker at Entelios brukes som den ressursen vi er for bedrifter som ønsker å møte morgendagens energiløsninger, sier Rolv Arne Haugen, leder for SMB i Entelios.

Næringsforeningen er svært fornøyd med at Entelios vil fortsette samarbeidet.

– Våre hovedsamarbeidspartnere er strategisk viktige for utviklingen av Næringsforeningen, og at Entelios, som Norges største energileverandør i bedriftsmarkedet, og en av de ledende i Norden, forlenger hovedsamarbeidspartner-avtalen med oss, er en tillitserklæring til vårt hovedsamarbeidspartner-program og det arbeidet vi gjør hver dag for våre medlemmer. Vi ser derfor frem til to nye år med Entelios, sier salgs- og markedsleder i Næringsforeningen, Odd-Arild Skonhoft.

Annonse
Annonse
Annonse
Annonse

DEL

TWITTER
FACEBOOK
LINKEDIN
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Entelios har signert en avtale om å fortsette samarbeidet med Næringsforeningen i to nye år.

– Vi opplever Næringsforeningen som en sentral aktør i arbeidet med å legge til rette for og utvikle næringslivet i regionen. Vi ønsker å forlenge samarbeidet for å fortsette å vise næringslivet i regionen veien videre inn i morgendagens energiløsninger, med fokus på energieffektivisering og forbrukerfleksibilitet. Initiativet og engasjementet knyttet til det grønne skiftet er også viktig, sier Atle Knudsen, CEO for Entelios Nordic.

For dem er nettverk avgjørende.

– Næringsforeningen representerer et stort nettverk , som gir oss en enestående mulighet til å møte andre lokale bedrifter, potensielle samarbeidspartnere og kunder. Vi får muligheten til å vise vår relevans for næringslivet i regionen, og ønsker at Entelios brukes som den ressursen vi er for bedrifter som ønsker å møte morgendagens energiløsninger, sier Rolv Arne Haugen, leder for SMB i Entelios.

Næringsforeningen er svært fornøyd med at Entelios vil fortsette samarbeidet.

– Våre hovedsamarbeidspartnere er strategisk viktige for utviklingen av Næringsforeningen, og at Entelios, som Norges største energileverandør i bedriftsmarkedet, og en av de ledende i Norden, forlenger hovedsamarbeidspartner-avtalen med oss, er en tillitserklæring til vårt hovedsamarbeidspartner-program og det arbeidet vi gjør hver dag for våre medlemmer. Vi ser derfor frem til to nye år med Entelios, sier salgs- og markedsleder i Næringsforeningen, Odd-Arild Skonhoft.

Tagger:

Våre hovedsamarbeidspartnere

Vil du motta nyhetsbrev og invitasjoner?

Fyll ut skjemaet nedenfor