AA

Et samarbeid som gir større aktivitet

  • Avtale: Salgs- og markedssjef Christer Paulsen i Vipers og salgs- og markedsleder Odd-Arild Skonhoft i Næringensforeningen.
  • Vipers avtale
    Avtale: Salgs- og markedssjef Christer Paulsen i Vipers og salgs- og markedsleder Odd-Arild Skonhoft i Næringensforeningen.

DEL

TWITTER
FACEBOOK
LINKEDIN

Næringsforeningen inngår strategisk samarbeid med Vipers Topphåndball

Partene har i dag inngått samarbeidsavtale som knytter to store nettverk sammen for sesongen håndballsesongen 2018/19.

Salgs- og markedssjef Christer Paulsen i Vipers er  veldig fornøyd med å kunne få til et samarbeid med Næringsforeningen i Kristiansandsregionen.

– Næringsforeningen har en unik posisjon i næringslivet på Sørlandet og er i stor utvikling og vekst. Med nær 900 medlemsbedrifter vil et slikt samarbeid kunne bidra til at Vipers kan formidle sitt budskap til et bredere næringsliv, som både er dedikerte og interesserte i det som skjer i regionen. Jeg tror samarbeidet vil være veldig positivt for alle involverte parter, og mest sannsynlig føre til økt aktivitet i begge leire. Vipers skal være en fasilitator og sørge for at Næringsforeningen kan øke sin posisjon i nettverket vårt. Et nettverk som er meget velfungerende og med økende interesse.

Hva vil Næringsforeningens medlemmer ha igjen for et slikt strategisk samarbeid?

– Vi ønsker at Næringsforeningens medlemmer skal få oppleve Vipers i Aquarama. I forkant av sesongen vil vi invitere alle medlemmene til et lunchmøte for å fortelle om forestående sesong og hva vi ønsker å oppnå, sier Paulsen.

Vipers vil også ved sesongstart tilby to billetter til hvert nytt medlem som Næringsforeningen får.

– I tillegg vil vi invitere Næringsforeningens medlemsnettverk til et arrangement hvor vi stiller med 100 billetter til en utvalgt kamp. Dette kommer vi tilbake til etter sesongstart, fortsetter Paulsen.

Salgs- og markedsleder i Næringsforeningen, Odd-Arild Skonhoft, uttrykker stolthet av å ha inngått et slikt samarbeid med landsdelens hardsatsende håndball-lag.

– Vi ønsker å være med å bidra til at Vipers kan oppfylle sine mål både nasjonalt og internasjonalt. Næringsforeningen er med våre nær 900 medlemsbedrifter det største nettverket på Sørlandet og jobber hver dag for i fremme næringslivets interesser, sier han.

– Vi ønsker at Vipers skal lykkes og samtidig la våre medlemmer få ta del i den opplevelsen som Vipers skaper for et fullsatt Aquarama i nesten hver kamp. Og nå skal Vipers også ut i Champions League. Det er en fest å oppleve Vipers og vi gleder oss stort til dette samarbeidet. Vi ønsker også det skal gi gode synergier til det beste for begge parter, så dette blir spennende, avslutter en entusiastisk Skonhoft.

Annonse
Annonse
Annonse

DEL

TWITTER
FACEBOOK
LINKEDIN
Annonse
Annonse
Annonse
Næringsforeningen inngår strategisk samarbeid med Vipers Topphåndball

Partene har i dag inngått samarbeidsavtale som knytter to store nettverk sammen for sesongen håndballsesongen 2018/19.

Salgs- og markedssjef Christer Paulsen i Vipers er  veldig fornøyd med å kunne få til et samarbeid med Næringsforeningen i Kristiansandsregionen.

– Næringsforeningen har en unik posisjon i næringslivet på Sørlandet og er i stor utvikling og vekst. Med nær 900 medlemsbedrifter vil et slikt samarbeid kunne bidra til at Vipers kan formidle sitt budskap til et bredere næringsliv, som både er dedikerte og interesserte i det som skjer i regionen. Jeg tror samarbeidet vil være veldig positivt for alle involverte parter, og mest sannsynlig føre til økt aktivitet i begge leire. Vipers skal være en fasilitator og sørge for at Næringsforeningen kan øke sin posisjon i nettverket vårt. Et nettverk som er meget velfungerende og med økende interesse.

Hva vil Næringsforeningens medlemmer ha igjen for et slikt strategisk samarbeid?

– Vi ønsker at Næringsforeningens medlemmer skal få oppleve Vipers i Aquarama. I forkant av sesongen vil vi invitere alle medlemmene til et lunchmøte for å fortelle om forestående sesong og hva vi ønsker å oppnå, sier Paulsen.

Vipers vil også ved sesongstart tilby to billetter til hvert nytt medlem som Næringsforeningen får.

– I tillegg vil vi invitere Næringsforeningens medlemsnettverk til et arrangement hvor vi stiller med 100 billetter til en utvalgt kamp. Dette kommer vi tilbake til etter sesongstart, fortsetter Paulsen.

Salgs- og markedsleder i Næringsforeningen, Odd-Arild Skonhoft, uttrykker stolthet av å ha inngått et slikt samarbeid med landsdelens hardsatsende håndball-lag.

– Vi ønsker å være med å bidra til at Vipers kan oppfylle sine mål både nasjonalt og internasjonalt. Næringsforeningen er med våre nær 900 medlemsbedrifter det største nettverket på Sørlandet og jobber hver dag for i fremme næringslivets interesser, sier han.

– Vi ønsker at Vipers skal lykkes og samtidig la våre medlemmer få ta del i den opplevelsen som Vipers skaper for et fullsatt Aquarama i nesten hver kamp. Og nå skal Vipers også ut i Champions League. Det er en fest å oppleve Vipers og vi gleder oss stort til dette samarbeidet. Vi ønsker også det skal gi gode synergier til det beste for begge parter, så dette blir spennende, avslutter en entusiastisk Skonhoft.

Våre hovedsamarbeidspartnere

Vil du bli medlem?

Fyll ut skjemaet nedenfor