AA

Her blir årets hagefest

DEL

TWITTER
FACEBOOK
LINKEDIN

Når Næringsforeningens store hagefest for medlemmene arrangeres den 21. august, er det på idylliske Odderøya, i hagen til Kommandantboligen, bedre kjent som Grønt Senter.

På taket av Kvadraturen skal vi sørge for å ivareta de fem år gamle tradisjonene vi har hatt, og de beste erfaringene. Først og fremst vil du møte konkurrenter og kollegaer, ledere i næringslivet, ordførere og andre politikere. Masse bilder blir tatt, og selfies distribuert. Du finner nye bekjentskap og bytter visittkort. Hva blir årets samtaletema, tro?

Vi i Næringsforeningen bidrar med vår tradisjonelle mat «laks og cava» – pluss litt varianter til dette.

Nå starter vårt planleggingsarbeid med Hagefesten og i første omgang jakter vi etter sangtalenter. I 2017 hadde vi ti opptredener av forskjellige personer fra våre medlemsbedrifter. Disse ble backet opp av et band med musikere fra UiA, dyktige musikere som får fram det beste hos hver enkelt.

Hagefesten har blitt en suksess, ikke minst takket være våre medlemmers sterke engasjement knyttet til både underholdning, oppmøte og humør og stemning.

Har du noen i din bedrift som synger litt på hobbybasis og har lyst til å vise seg frem under årets event, må dere ta kontakt med Anita i Næringsforeningen: anita@kristiansand-chamber.no.

Du kan nå melde deg på hagefesten her

Annonse
Annonse
Annonse

DEL

TWITTER
FACEBOOK
LINKEDIN
Annonse
Annonse
Annonse
Når Næringsforeningens store hagefest for medlemmene arrangeres den 21. august, er det på idylliske Odderøya, i hagen til Kommandantboligen, bedre kjent som Grønt Senter.

På taket av Kvadraturen skal vi sørge for å ivareta de fem år gamle tradisjonene vi har hatt, og de beste erfaringene. Først og fremst vil du møte konkurrenter og kollegaer, ledere i næringslivet, ordførere og andre politikere. Masse bilder blir tatt, og selfies distribuert. Du finner nye bekjentskap og bytter visittkort. Hva blir årets samtaletema, tro?

Vi i Næringsforeningen bidrar med vår tradisjonelle mat «laks og cava» – pluss litt varianter til dette.

Nå starter vårt planleggingsarbeid med Hagefesten og i første omgang jakter vi etter sangtalenter. I 2017 hadde vi ti opptredener av forskjellige personer fra våre medlemsbedrifter. Disse ble backet opp av et band med musikere fra UiA, dyktige musikere som får fram det beste hos hver enkelt.

Hagefesten har blitt en suksess, ikke minst takket være våre medlemmers sterke engasjement knyttet til både underholdning, oppmøte og humør og stemning.

Har du noen i din bedrift som synger litt på hobbybasis og har lyst til å vise seg frem under årets event, må dere ta kontakt med Anita i Næringsforeningen: anita@kristiansand-chamber.no.

Du kan nå melde deg på hagefesten her

Tagger:

Våre hovedsamarbeidspartnere

Vil du motta nyhetsbrev og invitasjoner?

Fyll ut skjemaet nedenfor