AA

Fullt hus og julestemning

 • Over 100 personer var tilstede på årets siste arrangement i regi av Næringsforeningen.
 • IMG_2103
  Gudmund Pedersen fra Bakgården gratulerer Clare Jortveit fra Aftenskolen med diplom.
 • IMG_2100
  Claus Oliver Pedersen fra Bakgården.
 • IMG_2099
  Peder Langfeldt og Kåre Sørensen fra Scandic Kristiansand Bystranda.
 • IMG_2097
  God stemning ved bordene.
 • IMG_2096
  Ny bekjentskap under årets julemingling på Bakgården.
 • IMG_2095
  God stemning ved bordene. I front Gro Kleveland t.v og Petter Benestad. Til høyre Jeanette Tharaldsen.
 • IMG_2094
 • IMG_2091
  Geir Jørgensen i midten sammen med Øystein Hjorthaug t.v og Finn Kollstad fra Fundament, som er ny hovedsamarbeidspartner fra Januar 2019.
 • IMG_2087
  Ingrid Sundli Høibo, Margrethe Sage og Anne Marit Thomassen gjør seg klar til det uformelle lotteriet.
 • IMG_2077
  Natasha Pedersen fra Foreningen for Barnepalliasjon mottar sjekk på 10.000 kroner fra Næringsforeningen og Anita S. Dietrichson.
 • IMG_2072
  Anne Gunningberg fra Trainee Sør, med tommelen opp, er godt fornøyd med at Næringsforeningen har trainee.
 • IMG_2066
  Ida Linnerud Pettersen og Leif Oscar Olsen i hyggelig passiar.
 • IMG_2063
  God stemning på julemingling
 • IMG_2057
  Over 100 personer var tilstede på årets siste arrangement i regi av Næringsforeningen.

DEL

TWITTER
FACEBOOK
LINKEDIN

Godt over 100 mennesker var på plass i en travel førjulstid da Næringsforeningen holdt sin tradisjonsrike julemingling, denne gangen på Bakgården.

– Som landsdelens viktigste møteplass for næringslivet er det flott å kunne runde av året med tradisjonell julemingling. For oss som arbeider i Næringsforeningen er det utrolig inspirerende å møte så mange medlemmer på en plass, og høre summingen fra engasjerte samtaler rundt bordene, sier påtroppende leder i Næringsforeningen, Geir Jørgensen.

– Det gir bud om at her blir gode relasjoner forsterket og nye skapt, og grunnlaget for fremtidige forretningssamarbeid lagt. Dette er en fin måte å ønske en riktig god jul til medlemmene våre på, og så ser vi fram til å møtes igjen på nye arrangement i 2019, fortsetter han.

Årets julegave til Foreningen for Barnepalliasjon

Næringsforeningen ønsker å gi en pengegave til en veldedig organisasjon i julegave, og i år falt valget på Foreningen for Barnepalliasjon med Natasha Pedersen som initiativtaker og driver av organisasjonen.

For Pedersen er dette et viktig bidrag. De er i prosess med å legge sluttplanene for et barnehospice som de håper får tilholdssted i Kristiansand.

Natasha Pedersen fra Foreningen for Barnepalliasjon mottar sjekk på 10.000 kroner fra Næringsforeningen og Anita S. Dietrichson.

– Det har vært utrolig viktig for meg å jobbe systematisk med å få på plass et barnehospice, og det at det endelig er vedtatt er en stor seier for organisasjonen. Barnehospicet er planlagt med minimum åtte senger, og vil være et tilbud for hele familien. Hospicet skal blant annet inneholde sanserom, avskjedsrom og det skal tuftes på en holistisk tankegang. Vi ønsker å lage et hjem utenfor hjemmet, understreker Pedersen.

Marte Eieland fra TTS Marine var den heldige vinneren av billetter fra Widerøe.

I tradisjon tro, ble det servert julegrøt og gløgg, og arrangert stort lotteri med innsendte premier fra flere av foreningens medlemsbedrifter. Hovedpremien var to billetter til valgfri destinasjon med Widerøe. Vinner denne gang ble Marte Eieland fra TTS Marine.

– Dette var gøy! Nå blir det tur på meg og mannen, sier Eieland.

 

 

 

 

Se flere bilder i karusellen.

Tusen takk til bedriftene som bidro med premie til årets julemingling (i alfabetisk rekkefølge):

A.Høibo AS
AllkopiNetprint
Centrum Sko
Cemo
Coca-Cola European Partner Norway
Dirty Old Town
Dyreparken
Elkjøp Bedrift
Hotel Parken
Kilden Teater og Konserthus
Kvadraturforeningen
Lucky Bowl
Mizuno
NSB
Næringsforeningen i Kristiansandsregionen
Scandic Hotels
Stormberg
Thon Hotel Kristiansand
Vipers
Widerøe

Annonse
Annonse
Annonse

DEL

TWITTER
FACEBOOK
LINKEDIN
Annonse
Annonse
Annonse
Godt over 100 mennesker var på plass i en travel førjulstid da Næringsforeningen holdt sin tradisjonsrike julemingling, denne gangen på Bakgården.

– Som landsdelens viktigste møteplass for næringslivet er det flott å kunne runde av året med tradisjonell julemingling. For oss som arbeider i Næringsforeningen er det utrolig inspirerende å møte så mange medlemmer på en plass, og høre summingen fra engasjerte samtaler rundt bordene, sier påtroppende leder i Næringsforeningen, Geir Jørgensen.

– Det gir bud om at her blir gode relasjoner forsterket og nye skapt, og grunnlaget for fremtidige forretningssamarbeid lagt. Dette er en fin måte å ønske en riktig god jul til medlemmene våre på, og så ser vi fram til å møtes igjen på nye arrangement i 2019, fortsetter han.

Årets julegave til Foreningen for Barnepalliasjon

Næringsforeningen ønsker å gi en pengegave til en veldedig organisasjon i julegave, og i år falt valget på Foreningen for Barnepalliasjon med Natasha Pedersen som initiativtaker og driver av organisasjonen.

For Pedersen er dette et viktig bidrag. De er i prosess med å legge sluttplanene for et barnehospice som de håper får tilholdssted i Kristiansand.

Natasha Pedersen fra Foreningen for Barnepalliasjon mottar sjekk på 10.000 kroner fra Næringsforeningen og Anita S. Dietrichson.

– Det har vært utrolig viktig for meg å jobbe systematisk med å få på plass et barnehospice, og det at det endelig er vedtatt er en stor seier for organisasjonen. Barnehospicet er planlagt med minimum åtte senger, og vil være et tilbud for hele familien. Hospicet skal blant annet inneholde sanserom, avskjedsrom og det skal tuftes på en holistisk tankegang. Vi ønsker å lage et hjem utenfor hjemmet, understreker Pedersen.

Marte Eieland fra TTS Marine var den heldige vinneren av billetter fra Widerøe.

I tradisjon tro, ble det servert julegrøt og gløgg, og arrangert stort lotteri med innsendte premier fra flere av foreningens medlemsbedrifter. Hovedpremien var to billetter til valgfri destinasjon med Widerøe. Vinner denne gang ble Marte Eieland fra TTS Marine.

– Dette var gøy! Nå blir det tur på meg og mannen, sier Eieland.

 

 

 

 

Se flere bilder i karusellen.

Tusen takk til bedriftene som bidro med premie til årets julemingling (i alfabetisk rekkefølge):

A.Høibo AS
AllkopiNetprint
Centrum Sko
Cemo
Coca-Cola European Partner Norway
Dirty Old Town
Dyreparken
Elkjøp Bedrift
Hotel Parken
Kilden Teater og Konserthus
Kvadraturforeningen
Lucky Bowl
Mizuno
NSB
Næringsforeningen i Kristiansandsregionen
Scandic Hotels
Stormberg
Thon Hotel Kristiansand
Vipers
Widerøe

Tagger:

Våre hovedsamarbeidspartnere

Vil du motta nyhetsbrev og invitasjoner?

Fyll ut skjemaet nedenfor