AA

Kom med innspill til næringsministeren

  • Kommunalminister Monica Mæland i Generalboligen.

DEL

TWITTER
FACEBOOK
LINKEDIN

Næringsforeningens Anita S. Dietrichson og Storbyalliansen møter næringsminister Monica Mæland til dialogmøte om Brexit den 24.august. Næringsforeningen ønsker gjerne innspill på viktige saker som bør tas opp i møtet.

Næringsministeren har invitert Storbyalliansen, som består av næringsforeningene i Bergen, Trondheim, Oslo, Stavanger, Tromsø og Kristiansandsregionen, til dialogmøte. Hensikten med møtet er å diskutere konsekvensene av den britiske folkeavstemningen for næringslivet i Norge. I møtet vil næringsministeren gi en orientering om status for norsk oppfølging, samt hente inn synspunkter og innspill, slik at regjeringen kan ta dette med seg i det videre oppfølgingsarbeidet.

– For at Næringsforeningen skal ha et best og bredest mulig grunnlag med seg fra vår region, oppfordrer vi våre medlemmer til å komme med innspill til hva som bør fremmes på møtet, sier Anita S. Dietrichson, administrerende direktør i foreningen.

Handler din bedrift med England? Importerer eller eksporterer? Eller har du businessrelasjoner med England som kan få konsekvenser for deg?

I så fall vil vi gjerne høre fra deg. Ta kontakt med Anita S Dietrichson anita@kristiansand-chamber.no

Annonse
Annonse
Annonse

DEL

TWITTER
FACEBOOK
LINKEDIN
Annonse
Annonse
Annonse
Næringsforeningens Anita S. Dietrichson og Storbyalliansen møter næringsminister Monica Mæland til dialogmøte om Brexit den 24.august. Næringsforeningen ønsker gjerne innspill på viktige saker som bør tas opp i møtet.

Næringsministeren har invitert Storbyalliansen, som består av næringsforeningene i Bergen, Trondheim, Oslo, Stavanger, Tromsø og Kristiansandsregionen, til dialogmøte. Hensikten med møtet er å diskutere konsekvensene av den britiske folkeavstemningen for næringslivet i Norge. I møtet vil næringsministeren gi en orientering om status for norsk oppfølging, samt hente inn synspunkter og innspill, slik at regjeringen kan ta dette med seg i det videre oppfølgingsarbeidet.

– For at Næringsforeningen skal ha et best og bredest mulig grunnlag med seg fra vår region, oppfordrer vi våre medlemmer til å komme med innspill til hva som bør fremmes på møtet, sier Anita S. Dietrichson, administrerende direktør i foreningen.

Handler din bedrift med England? Importerer eller eksporterer? Eller har du businessrelasjoner med England som kan få konsekvenser for deg?

I så fall vil vi gjerne høre fra deg. Ta kontakt med Anita S Dietrichson anita@kristiansand-chamber.no

Tagger:, , ,

Våre hovedsamarbeidspartnere

Vil du motta nyhetsbrev og invitasjoner?

Fyll ut skjemaet nedenfor