AA

Ny arrangementsansvarlig i Næringsforeningen

  • Ingrid Sundli Høibo gleder seg til å få muligheten til å dyrke relasjoner, bygge nettverk og møte kollegaer på tvers av bransjer. 

DEL

TWITTER
FACEBOOK
LINKEDIN

Ingrid Sundli Høibo startet 26. november i et toårig engasjement i Næringsforeningen som arrangementsansvarlig.

– Jeg er ny i byen, men vil bli gammel her. Ved å jobbe i Næringsforeningen håper jeg å kunne bidra til å skape Norges mest attraktive næringsregion ved å tilby spennende og inspirerende kurs, foredrag og arrangementer som samler næringslivet og igjen bidrar til vekst og utvikling, sier Sundli Høibo.

Hun kommer fra stillingen som Servicesjef for Flytoget og HR-konsulent før det. Hun har også jobbet som prosjektleder for Concept Communication i Oslo og hatt personalansvaret for studentenes hus på BI i samme by.

Sammen med mannen Alexander Høibo, som er sørlending, og tvillingene på snart to år har hun bosatt seg i Fidjekilen.

Hun har gått på Reiselivsakademiet samt tatt en bachelor i markedsføringsledelse med spesialisering i prosjektledelse.

– Når vi nå satser på ressurser knyttet til møteplassen er det forankret i vår strategi og våre mål om å være en attraktiv møteplass. Vi har noen klare ambisjoner om å bli enda mer spisset opp mot våre medlemmers behov og ønsker, og også å utvikle nye konsept knyttet til «møteplassen», sier administrerende direktør i Næringsforeningen Anita S. Dietrichson.

-Vi er heldige som har fått Ingrid på plass inn i en engasjementstilling for 2 år. Med sin solide erfaring i prosjektledelse, og ikke minst som servicesjef for Flytoget, er vi sikre på at hun vil gjøre en god jobb for medlemmene våre, understreker Dietrichson.

Annonse
Annonse
Annonse

DEL

TWITTER
FACEBOOK
LINKEDIN
Annonse
Annonse
Annonse
Ingrid Sundli Høibo startet 26. november i et toårig engasjement i Næringsforeningen som arrangementsansvarlig.

– Jeg er ny i byen, men vil bli gammel her. Ved å jobbe i Næringsforeningen håper jeg å kunne bidra til å skape Norges mest attraktive næringsregion ved å tilby spennende og inspirerende kurs, foredrag og arrangementer som samler næringslivet og igjen bidrar til vekst og utvikling, sier Sundli Høibo.

Hun kommer fra stillingen som Servicesjef for Flytoget og HR-konsulent før det. Hun har også jobbet som prosjektleder for Concept Communication i Oslo og hatt personalansvaret for studentenes hus på BI i samme by.

Sammen med mannen Alexander Høibo, som er sørlending, og tvillingene på snart to år har hun bosatt seg i Fidjekilen.

Hun har gått på Reiselivsakademiet samt tatt en bachelor i markedsføringsledelse med spesialisering i prosjektledelse.

– Når vi nå satser på ressurser knyttet til møteplassen er det forankret i vår strategi og våre mål om å være en attraktiv møteplass. Vi har noen klare ambisjoner om å bli enda mer spisset opp mot våre medlemmers behov og ønsker, og også å utvikle nye konsept knyttet til «møteplassen», sier administrerende direktør i Næringsforeningen Anita S. Dietrichson.

-Vi er heldige som har fått Ingrid på plass inn i en engasjementstilling for 2 år. Med sin solide erfaring i prosjektledelse, og ikke minst som servicesjef for Flytoget, er vi sikre på at hun vil gjøre en god jobb for medlemmene våre, understreker Dietrichson.

Våre hovedsamarbeidspartnere

Vil du motta nyhetsbrev og invitasjoner?

Fyll ut skjemaet nedenfor