AA

Ny salgs- og markedsleder i Næringsforeningen

  • Odd-Arild Skonhoft starter i Næringsforeningen torsdag 1. mars.

DEL

TWITTER
FACEBOOK
LINKEDIN

Torsdag 1. mars starter Odd-Arild Skonhoft i Næringsforeningen i en nyopprettet stilling som salgs- og markedsleder.

– Jeg ser fram til å starte i en spennende jobb i Næringsforeningen. Jeg har fulgt foreningen over lengre tid, og har registrert den positive utviklingen foreningen har hatt, sier Skonhoft.

Skonhoft får et overordnet salgs- og markedsansvar, med spesiell vekt på medlems- og partnerutvikling og oppfølging av foreningens 850 medlemmer .

– Denne ansettelsen er i tråd med vår vekststrategi i foreningen. Vi har nådd våre mål så langt, og har ambisjoner om å vokse ytterligere og øke våre aktiviteter, sier Anita S. Dietrichson, administrende direktør i Næringsforeningen i Kristiansandsregionen.

Odd-Arild Skonhoft er 44 år gammel, gift og har to barn. Han kommer fra stillingen som markedssjef i Kreditorforeningen Sør og er tidligere salgs og markedsleder i Kredinor. Før dette har han vært bedriftsrådgiver og kredittsjef, blant annet i Kvinesdal Sparebank. Han er utdannet siviløkonom, har en tidligere fotballkarrière i både Mandalskameratene, Bryne og IK Start, og er i dag trener for seniorlaget til FK Vigør.

– Med det nettverket jeg har opparbeidet meg i både jobb- og fotballsammenheng, ser jeg frem til å være med å bidra til videre vekst og utvikling for Næringsforeningen, og jobbe for å ivareta medlemmenes behov, understreker Skonhoft.

– Med Skonhoft på laget får vi først og fremst en erfaren og resultatorientert person som har gode relasjonelle egenskaper og kjenner markedet vårt godt, sier Dietrichson. I tillegg er han strukturert, analytisk og god på planlegging. En utadvendt og tydelig person – med godt humør og evne til å skape gode relasjoner, sier Dietrichson.

Annonse
Annonse
Annonse

DEL

TWITTER
FACEBOOK
LINKEDIN
Annonse
Annonse
Annonse
Torsdag 1. mars starter Odd-Arild Skonhoft i Næringsforeningen i en nyopprettet stilling som salgs- og markedsleder.

– Jeg ser fram til å starte i en spennende jobb i Næringsforeningen. Jeg har fulgt foreningen over lengre tid, og har registrert den positive utviklingen foreningen har hatt, sier Skonhoft.

Skonhoft får et overordnet salgs- og markedsansvar, med spesiell vekt på medlems- og partnerutvikling og oppfølging av foreningens 850 medlemmer .

– Denne ansettelsen er i tråd med vår vekststrategi i foreningen. Vi har nådd våre mål så langt, og har ambisjoner om å vokse ytterligere og øke våre aktiviteter, sier Anita S. Dietrichson, administrende direktør i Næringsforeningen i Kristiansandsregionen.

Odd-Arild Skonhoft er 44 år gammel, gift og har to barn. Han kommer fra stillingen som markedssjef i Kreditorforeningen Sør og er tidligere salgs og markedsleder i Kredinor. Før dette har han vært bedriftsrådgiver og kredittsjef, blant annet i Kvinesdal Sparebank. Han er utdannet siviløkonom, har en tidligere fotballkarrière i både Mandalskameratene, Bryne og IK Start, og er i dag trener for seniorlaget til FK Vigør.

– Med det nettverket jeg har opparbeidet meg i både jobb- og fotballsammenheng, ser jeg frem til å være med å bidra til videre vekst og utvikling for Næringsforeningen, og jobbe for å ivareta medlemmenes behov, understreker Skonhoft.

– Med Skonhoft på laget får vi først og fremst en erfaren og resultatorientert person som har gode relasjonelle egenskaper og kjenner markedet vårt godt, sier Dietrichson. I tillegg er han strukturert, analytisk og god på planlegging. En utadvendt og tydelig person – med godt humør og evne til å skape gode relasjoner, sier Dietrichson.

Våre hovedsamarbeidspartnere

Vil du motta nyhetsbrev og invitasjoner?

Fyll ut skjemaet nedenfor