AA

Ny Senior HMS-rådgiver i Falck Helse

DEL

TWITTER
FACEBOOK
LINKEDIN

Anette Langdal er ansatt som ny senior HMS-rådgiver hos Falck Helse.

Langdal har lang erfaring fra HMS-arbeid og er opptatt av en helhetlig tilnærming overfor kundene. Hun har derfor opparbeidet seg en kompetansebredde utover ergonomi som inkluderer blant annet systematisk HMS-arbeid, psykososialt arbeidsmiljø, arbeidsmiljøkartlegging og risikovurdering samt kurs i ulike arbeidsmiljøtema og førstehjelp.

I tillegg er hun instruktør i Mindfulness og Medisinsk Yoga, tilnærminger som brukes i individuell oppfølging og overfor grupper av ansatte når det er relevant og da særlig ved stressmestring.

– Annette kommer til å være kundekontakt og kursholder. Hun ønsker å være en rådgiver som bidrar til et lettfattelig og oppnåelig HMS-arbeid for kunden. Vi er stolte over å ha styrket laget vårt med Anette som ny medarbeider, sier Ole Kristian Lauvland, daglig leder hos Falck Helse i Kristiansand.

Annonse
Annonse
Annonse

DEL

TWITTER
FACEBOOK
LINKEDIN
Annonse
Annonse
Annonse
Anette Langdal er ansatt som ny senior HMS-rådgiver hos Falck Helse.

Langdal har lang erfaring fra HMS-arbeid og er opptatt av en helhetlig tilnærming overfor kundene. Hun har derfor opparbeidet seg en kompetansebredde utover ergonomi som inkluderer blant annet systematisk HMS-arbeid, psykososialt arbeidsmiljø, arbeidsmiljøkartlegging og risikovurdering samt kurs i ulike arbeidsmiljøtema og førstehjelp.

I tillegg er hun instruktør i Mindfulness og Medisinsk Yoga, tilnærminger som brukes i individuell oppfølging og overfor grupper av ansatte når det er relevant og da særlig ved stressmestring.

– Annette kommer til å være kundekontakt og kursholder. Hun ønsker å være en rådgiver som bidrar til et lettfattelig og oppnåelig HMS-arbeid for kunden. Vi er stolte over å ha styrket laget vårt med Anette som ny medarbeider, sier Ole Kristian Lauvland, daglig leder hos Falck Helse i Kristiansand.

Tagger:,

Våre hovedsamarbeidspartnere

Vil du motta nyhetsbrev og invitasjoner?

Fyll ut skjemaet nedenfor