AA

Ole-Petter Sunde slutter i Næringsforeningen

  • Ole-Petter Sunde bred

DEL

TWITTER
FACEBOOK
LINKEDIN

Ole-Petter Sunde har sagt opp sin stilling i Næringsforeningen i Kristiansandsregionen.

Etter åtte år i Næringsforeningen ønsker han å søke nye utfordringer. I denne tiden har han vært med på en kraftig utvikling i foreningens arbeidsområder samt hatt ledelsen av flere utfordrende prosjekter i regi av næringsforeningen.

– Det er vemodig å avslutte mitt arbeidsforhold til Næringsforeningen, en arbeidsplass som har gitt meg mange gode og interessante år sentralt i regionens næringsliv. Jeg ønsker Næringsforeningen lykke til videre i sitt arbeid og ser selv fram til nye og interessante utfordringer, sier Ole-Petter Sunde.

– Vi takker Ole-Petter for hans innsats i de årene han har vært hos oss, han har vært med på flere større prosjekt som har bidratt til å løfte foreningen. Vi ønsker ham lykke til videre i næringslivet, sier Anita S. Dietrichson, adm dir i Næringsforeningen.

Annonse
Annonse
Annonse

DEL

TWITTER
FACEBOOK
LINKEDIN
Annonse
Annonse
Annonse
Ole-Petter Sunde har sagt opp sin stilling i Næringsforeningen i Kristiansandsregionen.

Etter åtte år i Næringsforeningen ønsker han å søke nye utfordringer. I denne tiden har han vært med på en kraftig utvikling i foreningens arbeidsområder samt hatt ledelsen av flere utfordrende prosjekter i regi av næringsforeningen.

– Det er vemodig å avslutte mitt arbeidsforhold til Næringsforeningen, en arbeidsplass som har gitt meg mange gode og interessante år sentralt i regionens næringsliv. Jeg ønsker Næringsforeningen lykke til videre i sitt arbeid og ser selv fram til nye og interessante utfordringer, sier Ole-Petter Sunde.

– Vi takker Ole-Petter for hans innsats i de årene han har vært hos oss, han har vært med på flere større prosjekt som har bidratt til å løfte foreningen. Vi ønsker ham lykke til videre i næringslivet, sier Anita S. Dietrichson, adm dir i Næringsforeningen.

Våre hovedsamarbeidspartnere

Vil du motta nyhetsbrev og invitasjoner?

Fyll ut skjemaet nedenfor