AA

Returkraft forlenger partneravtale

  • Admnistrerende direktør Odd Terje Døvik hos Returkraft.

DEL

TWITTER
FACEBOOK
LINKEDIN

Returkraft AS, selskapet som eier gjenvinningsanlegget på Langemyr like utenfor Kristiansand, inngår ny to-års avtale som hovedsamarbeidspartner med Næringsforeningen.

– Vi forlenger samarbeidet med Næringsforeningen fordi vi fortsatt ønsker å ta en posisjon som en av regionens ledende gjenvinningsbedrifter, og ser NiKR som en naturlig kanal for dette, sier daglig leder i Returkraft, Odd Terje Døvik.

Og sier videre:

– Å være hovedsamarbeidspartner for NiKR gjør at vi ligger tett på foreningens virksomhet, og de strategiske valgene som hele tiden foretas. Det gir oss påvirkningsmuligheter, og anledning til å diskutere standpunkter som i siste omgang blir bedre fordi mange har vært med i prosessene.

– Vi er meget fornøyd med at Returkraft ser verdien av å fortsette som partner hos oss. De har vært med i noen år, Odd Terje kjenner oss godt fra tidligere og er en bevisst og god bidragsyter når vi legger strategien for utvikling av foreningen, sier salgs- og markedsleder Odd-Arild Skonhoft, som også er partneransvarlig i Næringsforeningen.

– Det er viktig at Næringsforeningen fremdeles framstår som en offensiv og foroverlent organisasjon, med bærekraft som rettesnor og rom både for tradisjonell industri og på det vi skal leve av etter oljen, sier Døvik avslutningsvis.

Annonse
Annonse
Annonse
Annonse

DEL

TWITTER
FACEBOOK
LINKEDIN
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Returkraft AS, selskapet som eier gjenvinningsanlegget på Langemyr like utenfor Kristiansand, inngår ny to-års avtale som hovedsamarbeidspartner med Næringsforeningen.

– Vi forlenger samarbeidet med Næringsforeningen fordi vi fortsatt ønsker å ta en posisjon som en av regionens ledende gjenvinningsbedrifter, og ser NiKR som en naturlig kanal for dette, sier daglig leder i Returkraft, Odd Terje Døvik.

Og sier videre:

– Å være hovedsamarbeidspartner for NiKR gjør at vi ligger tett på foreningens virksomhet, og de strategiske valgene som hele tiden foretas. Det gir oss påvirkningsmuligheter, og anledning til å diskutere standpunkter som i siste omgang blir bedre fordi mange har vært med i prosessene.

– Vi er meget fornøyd med at Returkraft ser verdien av å fortsette som partner hos oss. De har vært med i noen år, Odd Terje kjenner oss godt fra tidligere og er en bevisst og god bidragsyter når vi legger strategien for utvikling av foreningen, sier salgs- og markedsleder Odd-Arild Skonhoft, som også er partneransvarlig i Næringsforeningen.

– Det er viktig at Næringsforeningen fremdeles framstår som en offensiv og foroverlent organisasjon, med bærekraft som rettesnor og rom både for tradisjonell industri og på det vi skal leve av etter oljen, sier Døvik avslutningsvis.

Tagger:,

Våre hovedsamarbeidspartnere

Vil du motta nyhetsbrev og invitasjoner?

Fyll ut skjemaet nedenfor