AA

Vi er på plass i Dronningensgate 2 A

  • Næringsforeningen representert med fra venstre, May Baagøe Broughton, Ingrid Michalsen, Anita S. Dietrichson og Runar Brøvig. Foto: Arne Roger Janse

DEL

TWITTER
FACEBOOK
LINKEDIN

Etter fem år i Generalboligen i Østre Strandgate 56, er det altså klart for nye lokaler for Næringsforeningen. I dag, fredag flytter Næringsforeningen inn i bygget som i dag huser blant annet Manpower og Kreftforeningen.

– For oss har det vært et sterkt ønske om å bli mer synlige i bybildet og mer tilgjengelige for våre medlemmer og andre samarbeidspartnere når vi har jaktet nye lokaler. Alt dette får vi i Dronningensgate 2. Vi blir synlige på gateplan, vi får mer kontorplasser, større møterom og større bruksareal, forklarer Dietrichson.

Næringsforeningen skal på sikt inn i første etasje av bygget, der Manpower holder til i dag, men vil den første perioden holde til i 4. etasje av Dronningensgate 2.

Les mer om flyttingen her. 

 

Annonse
Annonse
Annonse

DEL

TWITTER
FACEBOOK
LINKEDIN
Annonse
Annonse
Annonse
Etter fem år i Generalboligen i Østre Strandgate 56, er det altså klart for nye lokaler for Næringsforeningen. I dag, fredag flytter Næringsforeningen inn i bygget som i dag huser blant annet Manpower og Kreftforeningen.

– For oss har det vært et sterkt ønske om å bli mer synlige i bybildet og mer tilgjengelige for våre medlemmer og andre samarbeidspartnere når vi har jaktet nye lokaler. Alt dette får vi i Dronningensgate 2. Vi blir synlige på gateplan, vi får mer kontorplasser, større møterom og større bruksareal, forklarer Dietrichson.

Næringsforeningen skal på sikt inn i første etasje av bygget, der Manpower holder til i dag, men vil den første perioden holde til i 4. etasje av Dronningensgate 2.

Les mer om flyttingen her. 

 

Våre hovedsamarbeidspartnere